Sayılarla BTÜ
20/05/2024 23:50:34 tarihinde güncellenmiştir.
- 11211 Toplam Öğrenci
- % 14 Uluslararası Öğrenci
- % 22 Lisansüstü Öğrenci
- 564 Akademik Personel
- 607 Projeler
- 350 İdari Personel
-
14.05.2024 Görevde Yükselme Sözlü Sınavının Yeri ve Tarihi Hakkında Duyuru -
23.03.2022 Unvan Değişikliği Yazılı Sınav Salonu ve Saatinin Bildirimi -
25.03.2022 2022-1 Sözleşmeli Personel Başvuru Sonuçları -
30.03.2022 Unvan Değişikliği Yazılı Sınav Sonucu -
06.04.2022 Unvan Değişikliği Sözlü Sınav Yeri ve Saatine İlişkin Duyuru -
12.04.2022 2022-1 Sözleşmeli Personel Alımı-Yedek Adayların Dikkatine (1. Duyuru)
Etkinlikler ve Akademik Takvim
Yaklaşan Etkinlikler
- Etkinlik
- Akademik Takvim
- 21 Mayıs 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Telafisi (Tezsiz Yüksek Lisans) Lisansüstü
- 21 Mayıs / 10:00 - 12:00 Endonezyalı misafirler için yapılacak sunum Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 21 Mayıs / 10:00 - 12:00 Şehir ve Bölge Planlama Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Beyaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 21 Mayıs / 10:00 - 12:00 Kariyer Planlama Dersi Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 21 Mayıs / 11:00 - 12:00 Akreditasyon Sunumu Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 21 Mayıs / 11:00 - 13:59 Geleneksel Denizcilik Fakültesi ve Öğrencileri Söyleşi Programı Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 21 Mayıs / 11:00 - 13:00 Üniversite Tanıtım Programı Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 21 Mayıs / 13:00 - 16:00 Taşıt Çarpışma Mekaniği Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 21 Mayıs / 14:00 - 16:00 SPRINGER NATURE YAZAR SEMİNERİ Yayın Şansınızı Nasıl Artırırsınız? Selin Şencanlı (Licensing Manager Institutional & Corporate Sales Springer Nature) Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 21 Mayıs / 15:00 - 16:30 Kimya Bölüm Seminerleri Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 21 Mayıs / 16:00 - 17:00 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü Kariyer Planlama Dersi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 21 Mayıs / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)
- 21 Mayıs / 17:30 - 19:30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 22 Mayıs / 08:00 - 11:00 PM 318 Çevre Estetiği Lisans Dersi Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 22 Mayıs / 09:00 - 11:00 Kurumsal Sırlar Semineri Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 22 Mayıs / 11:00 - 17:00 Doktora Tez Savunması Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 22 Mayıs / 11:00 - 12:15 İnşaat Mühendisliği Bölümü Kariyer Planlama dersi kapsamında İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Sami Döven Üniversitemizde söyleşide bulunacaktır. Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 22 Mayıs / 12:00 - 17:00 Fikir Maratonu Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 22 Mayıs / 13:00 - 14:59 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Beyaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 22 Mayıs / 13:30 - 15:00 TÜBİTAK 2209 Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 22 Mayıs / 14:00 - 17:00 BTÜ KONUŞMALARI Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 22 Mayıs / 15:00 - 17:00 BTÜ & BOSCH Yetenek Akademisi Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 22 Mayıs / 16:00 - 18:00 Fikir ile Gelecek Topluluğu Toplantı Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)
- 22 Mayıs / 16:00 - 20:00 Finans Haftası Seminerleri Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 23 Mayıs / 08:30 - 17:30 Robot Çalıştayı Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 23 Mayıs / 12:30 - 17:00 Enerji Depolama Teknolojileri Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 23 Mayıs / 13:00 - 18:00 Bursa Yelken Kulübü Semineri Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 23 Mayıs / 14:00 - 14:59 İlhamın İzinde 24.1 Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 23 Mayıs / 15:00 - 16:00 Kariyer planlama lisans dersi kapsamında söyleşi Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 23 Mayıs / 16:00 - 18:00 BKFK Toplantısı Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)
- 23 Mayıs / 16:00 - 20:00 Finans Haftası Seminerleri Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 23 Mayıs / 17:30 - 19:30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 24 Mayıs / 08:00 - 17:00 14.Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 24 Mayıs / 08:00 - 17:00 14.Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 24 Mayıs / 08:00 - 17:00 14. Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 24 Mayıs / 08:00 - 17:00 14. Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 24 Mayıs / 13:00 - 18:00 Bursa Yelken Kulübü Semineri Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 24 Mayıs / 14:00 - 15:00 Filistin Destek Günü Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 24 Mayıs / 14:00 - 17:00 Psikoloji Bölümü Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Beyaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 24 Mayıs / 16:00 - 20:00 Finans Haftası Seminerleri Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 25 Mayıs / 08:00 - 17:00 14. Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 25 Mayıs / 08:00 - 17:00 14.Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 25 Mayıs / 08:00 - 17:00 2024 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Personel Yemekhanesi
- 25 Mayıs / 08:00 - 17:00 14. Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 26 Mayıs / 08:00 - 17:00 2024 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Personel Yemekhanesi
- 27 Mayıs / 10:00 - 12:00 Bilim Kızı Projesi Etkinliği Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 27 Mayıs / 14:00 - 16:00 Göç Kapsamında Çocuk Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 27 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)
- 28 Mayıs / 10:00 - 12:00 Kariyer Planlama Dersi Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 28 Mayıs / 10:00 - 12:00 Şehir ve Bölge Planlama Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Beyaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 28 Mayıs / 11:00 - 12:00 3. Orman Oyunları Olimpiyatları, 19 - 21 Temmuz 2024 tarihinde yapılacak 3. Orman Oyunları Olimpiyatları hakkında bilgi verilmesi, Gizem Görnaz Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 28 Mayıs / 11:00 - 13:00 Üniversite tanıtım programı Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 28 Mayıs / 13:00 - 16:00 Taşıt Çarpışma Mekaniği Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 28 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)
- 28 Mayıs / 17:30 - 19:30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 29 Mayıs / 08:00 - 11:00 PM 318 Çevre Estetiği Lisans Dersi Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 29 Mayıs / 09:00 - 17:00 Kimya Bölümü Bitirme Projeleri Sempozyumu Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 29 Mayıs / 13:00 - 14:59 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Beyaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 29 Mayıs / 14:00 - 17:00 BTÜ KONUŞMALARI Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 29 Mayıs / 15:00 - 17:00 BTÜ & BOSCH Yetenek Akademisi Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 29 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)
- 30 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 30 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 30 Mayıs / 08:00 - 17:00 Mesafikir Fikir Yarışması Finali Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 30 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 30 Mayıs / 08:30 - 17:30 7.Uluslararası Tarım, Çevre ve Sağlık Kongresi Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 30 Mayıs / 09:00 - 17:00 Psikoloji Seminerleri Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 30 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)