Anasayfa » Haberler » BİKAÇED’den Anlamlı Ziyaret

BİKAÇED’den Anlamlı Ziyaret

Bursa İlim Kültür Ahlak ve Çevre Derneği (BİKAÇED) Başkanı Adem Şahiner beraberinde BTÜ öğrencilerinden Mert Bahçıvan ve Ahmet Burak Honazlı ile birlikte BTÜ Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Dış İlişkiler Ofis Başkanı Doç. Dr. Emin Uğurlu SKS Daire Başkanı Azam Ay ve SKS Şube Müdürü Murat Sak hazır bulundular.

Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması hakkında bilgi aktaran Başkan Şahiner, “Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan ‘Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları’ ülkemizdeki ÖSYM tipinde en geniş katılımlı sivil yarışma organizasyonu olup, katılımcıların ve her bireyin bilmesi gereken temel bilgileri öğrenmesine, sınav atmosferi yaşayarak uzun soluklu bir eğitim maratonundan geçmesine vesile olmaktadır. Bu anlamlı organizasyona katılımın artması ve bilinirliğinin artması adına sizlerin de desteklerini bekliyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karademir, bilgi ve kültür düzeyimize katkı sağlayacak bu tip organizasyonların çok önemli olduğunu ve gerekli desteği sağlamaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. 

Yarışma hakkında bilgi için tıklayın.