Anasayfa » Haberler » Masa Tenisinde BTÜ Başarısı

Masa Tenisinde BTÜ Başarısı

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Tenis Takımı, 5 Kasım 2014 -  12 Mart 2015 tarihleri arasında Mimar Sinan Spor salonunda düzenlenen kamu ve özel sektörden çeşitli kurumların personellerinden oluşan takımların yarıştığı turnuvada büyük başarı sergileyerek 2.lik elde etti.

Turnuvada Bursa’da bulunan kurumların personellerinden oluşan 14 takım kıyasıya yarıştı. Yarışmada bayan sporculardan oluşan tek takım olan BTÜ, her maçı heyecanlı geçen turnuvada ikinci oldu.

BTÜ takımında Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Mehtap Kaya, Spor Koordinatörü  Eski Masa Tenisi Milli oyuncusu ve Masa Tenisi Bayan A Milli Takım Antrenörü  Okt. Canan Bastık ile beraber misafir oyuncu olarak yer alan Eski Masa Tenisi Milli Oyuncusu ve halen GHSİM Masa Tenisi Antrenörü görevini sürdüren Emine Öztürk yarıştı.

Uludağ Üniversitesi, Tofaş, İller Bankası,  Gemsaz Koruma ve Geliştirme Derneği, Karsan, Laspar Angst Pfister,  Borçelik, Acıbadem Hastanesi, MHB Gıda, Rollmech Automative, Orhan Holding, Baykal Makine takımları ile karşılaşan BTÜ takımı  tek mağlubiyetini B. Birleşim Gıdaya karşı aldı.

BTÜ takımı rakiplerini çok rahat skorlarla geçerken, 14 takımın yer aldığı turnuvadan Bursa 2.si olarak  süper lige çıktı.