Anasayfa » Haberler » BTÜ Seminer Günlerinde Geçtiğimiz Hafta

   Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Proje Destek Ofisi’nin düzenlediği Seminer Günleri kapsamında Doğa Bilimleri, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi (DBMMF) Kimya Mühendisliği Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul Erkoç' un sunduğu ''Türkiye'de Kimya Sanayisinin Durumu ve Güçlendirme Stratejisi'' başlıklı seminerin ardından, Doç.Dr.Hasan Basri Koçer'de bir seminer verdi.

   BTÜ öğretim üyeleri ve öğrencilerinin yanı sıra sanayi kuruluşlarından da temsilcilerin dinleyici olarak katıldığı seminerler dizisinde, geçtiğimiz hafta perşembe günü Doç.Dr.Hasan Basri Koçer tarafından verilen “Antimikrobiyel Polimerler ve Kaplamalar, N-halamin Bazlı Antibakteriyel Polimerler” başlığını taşıyan seminer yoğun ilgi gördü.

   Eğitim- Öğretim dönemi boyunca her hafta perşembe günleri gerçekleşmesi planlanan seminerler serisine bu hafta da Yrd. Doç. Dr. Ebru Devrim Sam tarafından verilecek olan seminerle devam edilecek. Osmangazi Yerleşkesi Seminer ve Konferans Salonunda saat 16:00’ da gerçekleşecek olan seminerin konusu “Biyomimetik ve Fonksiyonel Kaplamaların Geliştirilmesi” olacak.