Anasayfa » Yönetim Kurulu Üyeleri


Prof. Dr. Arif KARADEMİR Rektör    
Prof. Dr. Nurettin ACIR Profesor Üye (21/07/2016-21/07/2020)    
Prof. Dr. Ramazan KURT Profesör Üye (28/03/2017-28/03/2021)    
Prof. Dr. Mehmet ÇOPUR Profesor Üye (28/03/2017-28/03/2021)    
Prof. Dr. Hamdi ÖĞÜT Dekan, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi    
Prof. Dr. Mustafa YILMAZ Dekan, Orman Fakültesi    
Prof. Dr. Ahmet Zeki ÜNAL Dekan, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi    
Prof. Dr. Osman Nuri ŞARA Dekan, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi    
Prof. Dr. Deniz UZUNSOY Dekan, İletişim Fakültesi    
Prof. Dr. Şule ALTUN KURTOĞLU Dekan, Denizcilik Fakültesi    
Prof. Dr. Sami İMAMOĞLU Raportör, Genel Sekreter