Anasayfa » Haberler » Rektörümüz Prof. Dr. Ali Sürmen Yeni Emniyet Müdürüne Başarılar Diledi

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Sürmen, Bursa İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Sabri Durmuşlar'a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Karşılıklı iyi niyetlerin dile getirildiği ziyarette Rektör Prof. Dr. Ali Sürmen, Emniyet Müdürü Durmuşlar’a yeni görevinde başarılar dileyerek Bursa’nın ve üniversite öğrencilerinin güvenliği için üniversite- emniyet işbirliğinin artarak devam edeceğini ifade etti. Önemli çalışmalara imza atan emniyet teşkilatı personelinin fedakârlık bilinciyle hareket ettiğini belirten Prof. Dr. Sürmen, “Ülkemiz huzurunun temel güvencesi olan emniyet teşkilatı bu güne kadar üzerine düşen görevleri layığı ile yerine getirmiştir. Bundan sonrada yerine getireceğine de inancımız tamdır. Bu inanç ile BTÜ yönetimi olarak, Bursa Emniyet Müdürlüğüne atanan Sabri Durmuşlar’a hoş geldiniz diyoruz. Türkiye’nin çeşitli illerinde başarıyla hizmet etmiş olan Sabri Durmuşlar’ın ilimize atanmasından dolayı mutluluk duyduğumuzu belirterek, kendisine başarılar diliyoruz.” dedi.

Bursa’nın 2. Devlet üniversitesi olan BTÜ yönetiminin kendisini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti vurgulayan Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ise Bursa’nın güvenlik ve asayişinin sağlanması için teşkilat olarak çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.