Anasayfa » Haberler » BTÜ Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanları Yıl Sonu Kutlaması

   Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu’nda ve üniversitenin diğer bölümlerinde görev yapan yabancı uyruklu öğretim elemanları için yılsonu kutlaması düzenlendi. Düzenlenen kutlama ile yabancı uyruklu öğretim elemanlarına ülkelerindeki Noel havası hissettirildi.

   Avrupa ve Amerika ülkelerinde geleneksel olarak ailelerin buluştuğu Noel gününü ülkelerine gitmeyip Türkiye’de geçiren BTÜ öğretim elemanları düzenlenen yılsonu partisinde bir araya gelerek, eğlenceli dakikalar geçirdiler.

   Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şule Altun, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Okt. Murat Bayrak,  Dış İlişkiler Ofisi Başkan Yardımcısı Öğr. Gör.  Dr. Nuri Şendil’in de katıldığı kutlamada, kutlama pastasını Okt. Shawnda Hines kesti. Yılsonu partisine katılan yabancı öğretim elemanları, pastanın kesilmesinin ardından iyi bayramlar dilekleri ile birbirlerini kutladılar. Kutlamanın bitiminde, yabancı öğretim üyeleri, ailelerinden uzakta geçen Noel gününde böyle bir buluşma gerçekleştirildiği için emeği geçenlere teşekkür ettiler.