Anasayfa » Haberler » BTÜ, BEBKA 2014 Yılı Mali Destek Programları Tanıtımına Katıldı

 

     Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansının (BEBKA)  2014 Yılı Mali Destek Programları Bursa’da yapılan bilgilendirme toplantısı ile tanıtıldı.

     05 Aralık 2013 tarihinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan bilgilendirme toplantısına Bursa Valisi Münir KARALOĞLU, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BURKAY olmak üzere pek çok kamu kurum ve kuruluşu ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Üniversitemiz Öğretim elemanlarının da katıldığı toplantının açılış konuşmasında konuşan BEBKA Genel Sekreteri Tamer DEĞİRMENCi 2014 Yılı Mali Destek Programları kapsamında 50 Milyon TL. destek verileceğini belirterek destek programı ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulundu.Tamer DEĞİRMENCİ konuşmasında  2014 Yılı Mali Desteklerinin kâr amacı gütmeyen Kamu Kurum ve Kuruluşları için “Sosyal Kalkınmaya Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı”, “ Kırsalda Ekonomik Gelişim”, “İşbirliği ve Gelişim” ve “Çevre Küçük Ölçekli Altyapı” alanlarında ve KOBİ’ler içinse “ Çevre Dostu Üretim” alanındaki projelere verileceğini ifade etti.

     Bursa Valisi Münir KARALOĞLU, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BURKAY ve BEBKA Kalkınma Kurulu Başkanı Hasan Çepni’nin de 2014 Yılı Mali Destek Programları ile ilgili konuştuğu bilgilendirme toplantıları aralık ayı boyunca Bursa, Eskişehir ve Bilecik illeri ve ilçelerinde devam edecek.