Anasayfa » Haberler » Bursa Teknik Üniversitesi Standı Ziyaretçi Akınına Uğradı

Üniversite adayı öğrencileri Yüksek Öğretim Kurumları ile bir araya getiren “Educaturk Bursa Yüksek Öğretim Günleri” Fuarı 18 – 19 Kasım 2013 tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezindeki (AKKM) Fuar Alanı’nda 4.kez ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Aralarında Bursa Teknik Üniversitesi’nin de bulunduğu kamu ve özel üniversitelerin tanıtım stantlarını açtığı fuara, Bursalı üniversite adayı gençler yoğun ilgi gösterdi.

Fuarın açılış kurdelesini kesen Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Sürmen yaptığı konuşmada,  “Üniversite adayı öğrencilerimizle buluşmamızı sağlayan bu önemli organizasyonun tüm katılımcılara, öğrencilerimize ve ziyaretçilerimize faydalı olmasını temenni ediyorum” dedi. Rektör Prof. Dr. Sürmen daha sonra Fuar’a katılan diğer üniversitelerin stantlarını da ziyaret etti.

Ziyaretçilerin yoğun ilgisini çeken Bursa Teknik Üniversite’nin standında, görevli akademisyen ve idari personel ziyaretçilere, Bursa Teknik Üniversitesi’ni tanıtarak öğrencilere seçmek istedikleri bölümler hakkında bilgi verdi.