Anasayfa » Haberler » Bursa E-İhracat Konferansı 2019

Bursa E-İhracat Konferansı 2019

TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği), WORLDEF ve Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) işbirliği ile düzenlenen “Bursa E-İhracat Konferansı 2019” TÜMSİAD Bursa Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi.  

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, TÜMSİAD Bursa Şube Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, WORLDEF Kurucusu Ömer Nart, Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Doç. Dr. Nadir YILDIRIM ve BTÜ Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir’in açılış konuşmalarını gerçekleştirdikleri konferansta, dijitalleşen dünyada e-ticaretin ve e-ihracatın önemine dikkat çekildi.

BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim’in de katıldığı ve e-ihracata ilişkin sunumlarla devam eden konferansta BTÜ Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hilal Yıldırır Keser “E-İhracat Nedir?”, T-Soft E-Ticaret Satış Müdürü Ömer Arıkan “E-İhracat Yazılım Teknolojileri”, Comio Kurucu Ortağı Mustafa Sözmezay “Türkiye’de ve Dünya’da E-İhracat”, TPF E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Direktörü Sedat Ateş “Global Marka Konumlandırma” ve Perla Sofa Genel Müdürü Yusuf Tunç “E-İhrcatta Başarı Hikayesi” konularında bilgi paylaşımında bulundular.