Anasayfa » Haberler » Bursa Yönetiminden Veda Ziyaretleri

Bursa Yönetiminden Veda Ziyaretleri

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile görev yerleri değişen Bursa Vali Yardımcıları İbrahim Avcı, Yunus Fatih Kadiroğlu ve Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın’ı veda ziyaretleri kapsamında makamında ağırladı.

Samsun Vali Yardımcılığına atanan İbrahim Avcı, Ilgın Kaymakamlığına atanan Yunus Fatih Kadiroğlu ve Konya Vali Yardımcılığı’na atanan Mehmet Aydın ziyaretlerinde birlikte çalışma sürelerinde BTÜ’nün gösterdiği gelişime tanıklık etmekten mutluluk duyduklarını belirttiler. Kaymakamlık süresi boyunca Yıldırım’da birçok ortak çalışmaya imza attıkların dile getiren Mehmet Aydın, çalışmaları ve ilçeye kazandırdığı değer için BTÜ Rektörü Karademir’e teşekkürlerini iletti.

Rektör Karademir ziyaretlerinden dolayı konuklarına teşekkür ederek; “Birlikte görev yapma şansı bulduğumuz süreçte üniversite-kamu işbirliğinin güzel örneklerini sergilediğimize inanıyorum. Değerli yöneticilerimize teşekkür ediyor yeni görev yerlerinde de başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.