Anasayfa » Haberler » BTÜ Voleybol Takımı’ndan Rektör Karademir’e Ziyaret

BTÜ Voleybol Takımı’ndan Rektör Karademir’e Ziyaret

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, üniversiteler arası ikinci lig müsabakalarını başarı ile tamamlayarak voleybol birinci ligine yükselen BTÜ Voleybol Takımı öğrencilerini makamında kabul etti.

Mahmut Güray Arabacı, Kemal Yücel Şaşmaz, Ömer Metin Şaşmaz, Ömer Alpaslan, Enes İpekçi, Volkan İnce, Safa Baturalp Özince, Soner Balta, Ahmet Öztoygar, Harun Öztürk, Yunus Hatipoğlu ve Berker Özen’den oluşan BTÜ Voleybol Takımı, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü okutmanları Canan Bastık ve İzzet Kırkaya eşliğinde kazandıkları kupayı Rektör Prof. Dr. Arif Karademir’e takdim ettiler. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürleri Murat Sak ve Suat Cömert te hazır bulundular.

Takım öğrencilerini tebrik eden Rektör Karademir; “Çalışmalarınızdaki birlikteliği, dayanışmayı müsabakalarda gösterdiğiniz takım ruhu ve mücadele ile birleştirerek bizleri gururlandırdınız. Bünyelerinde Spor Bilimleri Fakülteleri ve BESYO'lar barındıran iddialı üniversiteleri geride bıraktınız. Birlikteliğinizi, mücadelenizi ve aldığınız güzel sonuçları bir üst ligde de sürdürerek Üniversitemizi başarı ile temsil etmeye devam edeceğinize inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, Rektör Karademir’in öğrencilere teşekkür belgesi sunması ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.