Anasayfa » Haberler » Öğrenci Toplulukları Rektör Karademir’le Kahvaltıda Buluştu

Öğrenci Toplulukları Rektör Karademir’le Kahvaltıda Buluştu

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde kurulu bulunan 23 öğrenci topluluğu temsilcileri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

BTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çopur ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı personelinin de katılımlarıyla gerçekleşen toplantıya BTÜ öğrenci topluluğu başkanları ile akademik danışmanları katıldı. Toplantı sırasında öğrenci topluluklarının yapmış olduğu faaliyetlerle ileriye dönük olarak yapılması planlanan etkinlikler hakkında bilgiler verilerek, üniversite yönetiminin gelecek organizasyonlara ilişkin verebileceği destekler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda öğrencilere yönelik bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Arif Karademir; öğrencilerin akademik bilgi ve becerilerinin gelişmesinin yanında sosyal ve kültürel anlamda da hayata hazırlanmalarının önemli olduğunu, bundan dolayı yapılan çalışmaları takdirle karşıladığını, yapılacak her türlü sosyal etkinlikte üniversite yönetimi olarak öğrencilerin yanında olduklarını belirtti.