Anasayfa » Haberler » Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Rektör Prof. Dr. Arif Karademir’i Ziyaret Etti.

Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Bursa Teknik Üniversitesi  (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir’i Ziyaret Etti.

Rektör Prof. Dr. Karademir’i ziyaret eden Şahin, BTÜ’nün büyük bir gelişim içerisinde olduğunu ifade ederek üniversitenin büyümesinin ülkenin kalkınmasına katkı sunduğunu kaydetti.

Milletvekili Şahin’e ziyarette gelecek dönem için planlanan çalışmalar ve yatırımlar ile ilgili bilgi veren Rektör Prof. Dr. Karademir ise Şahin’in ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi.  Şahin’in BTÜ’ye her zaman büyük destek verdiğini ifade eden Rektör Prof. Karademir;  bu güne kadar verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Prof. Dr. Karademir “ARGE odaklı bir üniversite olarak; Ülkemiz ve Bursa’nın sosyo- ekonomik yapısına hızla sirayet eden dinamik bir üniversiteyiz. Öğretim üyelerimizin, sanayi kuruluşları ile hazırladıkları ve uygulamaya koydukları projeler, her geçen gün artmakta. Bu projeler sayesinde sanayicilerimizin sorunlarına çözüm sunarak, onları üretim yapmaya kanalize ediyoruz” şeklinde konuştu.