Anasayfa » Haberler » BTÜ ''DOMİF 14'' Üniversite Tanıtım Fuarı'na katıldı

Kocaeli Valisi Ercan Topaca ile Sakarya Valisi Mustafa Büyük ’ün katılımları ile açılışı yapılan  DOMİF’14, Kocaeli ve çevre illerden gelen yaklaşık 100 bin ziyaretçiyi ağırladı. Fuar Kocaeli Valiliği, İŞKUR Kocaeli Temsilciliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli Ticaret Odası ortaklığıyla, Kocaeli Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi.

Fuarı ziyaret eden liseli öğrenciler BTÜ standına da yoğun ilgi gösterdiler. BTÜ de üniversite adayı gençler tarafından gösterilen ilgiye karşılık, Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Aygün ile birlikte Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nün ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nın personelinden oluşan tanıtım grubuyla, standı ziyaret edenlere üniversite hakkında detaylı bilgi verdi.

İş hayatında nitelikle ve kalifiye eleman açığının giderilmesi, nitelikli işsizi işverenle buluşturmayı hedefleyen '4üncü Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı'nın (DOMİF)  sonunda, Bursa Teknik Üniversitesine Fuarın organizasyon heyeti tarafından plaket takdim edildi.